Corona: Apollo repetities en Sjors Creatief project tijdelijk gestopt!

Ook muziekvereniging Apollo stopt tijdelijk met de repetities, uitvoeringen en het Sjors Creatief project. Ondanks de geringe grote van de vereniging is het risico op verspreiding van het virus te groot. Daarom zijn tijdelijk de activiteiten gestopt tot in ieder geval 1 april. Gevolg is dat het afsluitingsconcert van Sjors Creatief op 5 april niet door kan gaan. Deze uitvoering door deelnemers van het Sjors Creatief project van de 3 muziekverenigingen uit de gemeente Geertruidenberg wordt door geschoven naar een latere ( nog te bepalen ) datum.

Ook zijn er gevolgen voor de Pubquiz in Café “den Wiite Hemel”. Door het uitvallen van repetities wordt de voorbereidingstijd te kort, hierdoor zal afhankelijk van de duur van het corona virus, de pubquiz worden verplaatst naar een nieuwe datum.

Volg onze website en Facebook pagina voor het laatste nieuws over bovenstaande uitvoeringen.

%d