Sjors Creatief: muziekvereniging Apollo doet mee

Het is weer zover. De boekjes van Sjors Sportief /Creatief zijn weer uitgereikt en de inschrijving is begonnen. Alle kinderen van de basisscholen in de gemeente Geertruidenberg kunnen weer een keuze maken uit tal van mogelijkheden om te sporten of creatieve dingen te doen.

Dit kan ook via muziekvereniging Apollo uit Geertruidenberg. Wij bieden o.a. naast de bekende cursussen Blokfluitles en instrumentale muziek dit jaar ook een introductie muziek spelen, Blazersklas en Slagwerkgroep aan. Dus ben je muzikaal of wil je graag proberen of je het bent. Meld je dan aan via de website van Sjors Sportief:
https://www.sjorssportief.nl/activiteitenoverzicht.php?woonplaats=Geertruidenberg&cursusType=3&periode=&geslacht=&sportsoort=&schoolGroup=&groupedCourseId=&zoekwoord=apollo#zoekwoord